Uluslararası Bilimsel Araştırmalar ve Yenilikçi Çalışmalar Sempozyumu-ISSRIS 21

KONGRE TARİHİ
22 Şubat - 25 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.issris.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları;

22-25 Şubat 2021 tarihleri arasında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi tarafından Uluslararası Bilimsel Araştırmalar ve Yenilikçi Çalışmalar Sempozyumu (ISSRIS'21) online katılımlı olarak düzenlenecektir.

Uluslararası Bilimsel Araştırmalar ve Yenilikçi Çalışmalar Sempozyumu, bilim adamlarını, eğitmenleri, sivil toplum kuruluşlarını ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirerek teorik ve pratik bilgileri bilimsel bir çerçevede paylaşmayı ve tartışmayı amaçlamaktadır. ISSRIS'21, katılımcılara Mühendislik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Ziraat, Sağlık Bilimleri, Eğitim Bilimleri, Uygulamalı Bilimler, İktisadi ve İdari Bilimleri alanlarında yapılan çalışmaların yenilikçi yönlerini ve güncel konuları tartışmak için multidisipliner bir buluşma imkanı sağlayacaktır.

Sempozyumda Türkçe ve İngilizce dillerinde sunulan bildirilerin özet metinleri veya tam metinleri yazarın isteğine bağlı olarak elektronik ortamda ISBN’li Kongre Bildiri Kitabında, tam ve özet metin olarak yayınlanacaktır. Sunumu yapılan bildiriler arasından bilim kurulu tarafından seçilen bildiriler, doçentlik başvurusunda ve akademik teşvikte de kullanılabilecek anlaşmalı uluslararası dergilerde (dergilerin şartlarını sağlayarak) makale olarak yayınlanabilecektir. Anlaşmalı olduğumuz dergilerin listesi ayrıntılı bir şekilde yayın kılavuzunda verilmektedir.

Saygılarımızla,

ISSRIS'21 Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin