Uluslararası Girişimcilik ve İnovasyon Araştırmaları Kongresi-UGİAK 2021

KONGRE TARİHİ
03 Kasım - 04 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.ugiak.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye’de girişimciliği teşvik etmek için bu konunun önemine dikkat çekmeyi, önemli sorun alanlarının altını çizmeyi, bilim adamları, girişimciler ve girişimci adayları arasında etkileşimi sağlamayı, sorunlara ortak çözümler geliştirmeyi, ülkeye yatırım ve yatırımcılar çekmeyi amaçlamaktadır.

Girişimci İş Adamları Vakfı tarafından farklı kurum ve kuruluşların destekleriyle ülkemizde ilk defa Konya’da ulusal ve uluslararası girişimciler ile yatırımcılar aynı platformda buluşturulacaktır. Üç gün sürecek organizasyonda sergi alanı yanında çok çeşitli başlıklarda düzenlenen oturumlarda konunun uzmanları, iş ve sanayi dünyası temsilcileri, akademisyenler ile kamu kurum yetkilileri ziyaretçilerle bir araya gelecektir.

Girişimciler 3 gün boyunca ürünlerini ve fikirlerini yatırımcı ile buluşturacakları etkinlikte, alanında duayen firmaların stantları, zirve programı, B2B görüşmeleri ve “Uluslararası Girişimcilik ve İnovasyon Araştırmaları Kongresi (UGİAK)” kongresi yer alacaktır.

Kongremizin genel yönelimi ulusal ve uluslararası düzeyde akademisyenler, iş dünyası, kamu kesimi ve STK temsilcilerini bir araya getirerek girişimciliğe ve inovasyona dayalı ve endüstri 4.0 temelli ekonomi yaratarak yükselen ekonomilerin orta gelir tuzağından çıkmalarına ve krizlere karşı kırılgan olmayan ekonomiye sahip olmalarını temin için politikalar-stratejiler geliştirmektir...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin