Uluslararası Jilses Kongresi 2019

KONGRE TARİHİ
21 Haziran - 22 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
The Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.jilsescongress.com
DAVET
The Journal of International Lingual, Social and Educational Sciences (JILSES); Sosyal Bilimler, Dil Bilimleri ve Eğitim Bilimleri alanlarında Türk, İngiliz, Fransız ve Arap dillerinde hazırlanmış nitel, nicel ve karma araştırma yöntemlerinin kullanıldığı araştırmalara, kitap değerlendirmelerine, çeviri eserlere ve özgün yazılara yer veren uluslararası hakemli, bilimsel bir dergi olarak yayın hayatının dördüncü yılını tamamlamış bulunmaktadır.

Bu aşamada JILSES ekibi olarak sizleri 21-22 Haziran 2019 (www.jilsescongress.com) tarihleri arasında Dergimiz ve Uluslararası Balkan Üniversitesi işbirliği ile Ankara’da düzenlenecek olan Uluslararası Jilses Kongresi'ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Düzenlemekte olduğumuz kongrede nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlanması, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturularak alanlarla ilgili deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve dil bilimleri, sosyal bilimler ve eğitim bilimleri alanındaki güncel konuların tartışılması hedeflenmektedir.

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetleri özet kitabında yayımlanacak, bildirilerin tam metinleri yazarın seçeceği sempozyumu destekleyen uluslararası hakemli dergilerde hakem süreci tamamlandıktan sonra yayımlanacaktır. Ayrıca yazarların bildiri tam metinleri elektronik kitap olarak yayımlanabilir. Tüm bildiriler Sobiad veritabanında indekslenecektir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.