Uluslararası Katılımlı Bütüncül Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Kasım - 17 Kasım 2024

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Juju Premier Palace Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
dahedkongre.com
DAVET
Değerli Hekimler ve Firma Temsilcileri,

Aile Hekimliği uygulamasında eğitim ihtiyacını karşılamak adına faaliyetlerimize; 2008 yılında Denizli’de sempozyum yaparak başlatmıştık. Sonraki dönemlerde AÇS Günleri, Hematoloji Günleri, Dermatoloji Günleri ve Geriatri Paneli ile devam ettik. Eğitim sürecimiz 2018, 2019 ve 2021 yılında Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi (dahed kongre) ile devam etti. Ege’nin diğer illeri ile 2021 den itibaren her yıl EGEKON (Ege Aile Hekimliği Kongresi) devam etmektedir. Sempozyumlarımız; 7-8 Ekim 2023’de gerçekleşen Denizli Koruyucu Hekimlik Günleri ve 2-3 Mart 2024 de Dermatoloji Günleri ile devam ediyor. 14-17 KASIM 2024 tarihlerinde 4. kongremiz JUJU Premier Palace Hotel KEMER/ANTALYA’ da gerçekleşecektir. Denizli Aile Hekimleri Derneği’nin (DAHED) düzenlediği DAHED AKADEMİ faaliyeti olan; Uluslararası Katılımlı Bütüncül Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi’nde hep birlikte olmayı bekliyoruz.

Uluslararası Katılımlı Bütüncül Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi’nde tüm uzmanlık alanlarında, kişi/hasta odaklı bütüncül yaklaşımın önemine dikkat çekmek istiyoruz.

Kongremizin düzenlenmesinde destek olan kurum ve kuruluşlar ile özel sektör temsilcilerine ve yoğun bir çaba ile kongremizin gerçekleşmesini sağlayan Düzenleme Kurulumuza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Tüm Hekimlerimizi ve siz Sağlık Sektörü Temsilcilerimizi 14-17 KASIM 2024 tarihlerinde JUJU Premier Palace Hotel KEMER/ANTALYA’da Uluslararası Katılımlı Bütüncül Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi’nde ağırlamayı heyecanla bekliyoruz.

Kongre Başkanı
Dr. İbrahim ÖK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.