Uluslararası Katılımlı Nobelyum Bilim Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Nisan - 15 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Erzurum, Türkiye
KONGRE YERİ
İbrahim Erkal Dadaş Kültür ve Sanat Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.etunobelyumkongresi.com
DAVET
Saygıdeğer Katılımcılar,

Erzurum Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Genaktüel Kulübü tarafından 14 – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Erzurumda ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Katılımlı Nobelyum Bilim Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyarız. Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü çerçevesinde, karşılaşılan sorunlara çözüm bulmaya yönelik veya temel araştırma niteliğinde olan, ülkemizin değişik bölgelerinde yürütülen, çok sayıda araştırmanın sunulacağı ve sonuçların tartışılacağı kongremize yapacağınız katkılar bizler için paha biçilemez niteliktedir.

2 gün süreyle yaklaşık 20 sunum ve çeşitli konularda çalışmaların yer alacağı kongrenin bilimsel dili Türkçe olacaktır. Kongre cumartesi günü açılış ve sunumlar ile başlayacaktır. Pazar günü ise sunumlar ve kapanış kokteyli olarak son bulacaktır.

Kongre yeri olarak Erzurum’u seçmemizin temel nedeni Doğu Anadolu bölgesin’de bir ilki sağlayıp bu tür projelere öncü olmaktır. Kongremizin düşük maliyetli ve yüksek katılımlı olması için yoğun uğraşlar sonucunda bütçemizin elverdiği oranda olabildiğince uygun katılım ve konaklama ücretleri belirledik. Ayrıca Erzurum’da ilkini gerçekleştirmeyi düşündüğümüz bu uluslararası kongremize Nobel Fizyoloji ve Tıp Ödülü almış değerli konuşmacı hocamız Tim HUNT sayesinde genç biyologların kongreye katılımını arttırmayı amaçlamaktayız.

Kongre ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için www.etunobelyumkongresi.com adresini ziyaret ediniz. Tüm meslaktaşlarımızı kongre temamız kapsamında bu sayfayı gözden geçirmeye davet ediyor ve sizleri Erzurumda ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Saygılarımızla.

Genaktüel Kulübü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin