Uluslararası KBUD Kongre ve Lab Expo 2019

KONGRE TARİHİ
02 Ekim - 05 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Sakarya, Türkiye
KONGRE YERİ
NG Sapanca Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kbud2019.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu olarak, 2-5 Ekim 2019 tarihlerinde Sapanca’da düzenleyeceğimiz Uluslararası KBUD Kongre & Lab Expo 2019‘a sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Bu yılda biyokimya ve klinik biyokimya alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip edeceğimiz ve deneyimlerimizi paylaşacağımız bir programız olacak. Düzenleyeceğimiz kurs, konferans, panel ve uydu sempozyumlar ile alanında çok değerli yerli ve yabancı konuşmacıların bilgi ve deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulacağız.

Ayrıca birincisini geçen yıl yaptığımız ve sizlerden büyük ilgi gören Ulusal Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumunun bu yıl ikincisini düzenliyoruz.

Sizleri, biyokimya ve klinik biyokimya alanındaki tüm çalışanları ve diyagnostik firma temsilcilerini doğanın en güzel renklerinin buluştuğu Sapanca’ya bekliyoruz. Görüşmek üzere...

Saygılarımızla

Prof. Dr. Dildar Konukoğlu
Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.