Uluslararası Kümes Hayvanları Kongresi 2024

KONGRE TARİHİ
08 Mayıs - 11 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.wpsaturkiyecongress.org
DAVET
WPSA Türkiye Şubesi olan Bilimsel Tavukçuluk Derneği, 1978 yılından beri, Türkiye tavukçuluk sektörüne hizmet vermekte, önemli bilimsel katkılarda bulunmaktadır.

Bugüne kadar, çeşitli tarihlerde Ulusal ve Uluslararası toplantılar düzenleyen Derneğimiz 08-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bursa’da Uludağ Üniversitesi ile müştereken “Uluslararası Kümes Hayvanları Kongresi ” düzenlemenin hazırlığı içerisinde bulunmaktadır.

Bilindiği gibi, bu tür toplantılar daima, ileriye dönük yararlar sağlayarak, ticari ve bilimsel işbirliğini güçlendirmektir. Toplantımıza, ülkemizin ilgili fakültelerinin çok kıymetli bilim insanlarının yanı sıra konularında ünlü yabancı bilim insanları da önemli bildirilerle katılacaklardır.

Ancak, toplantının ülkemize yaraşır bir biçimde başarı ile tamamlanabilmesi için, her zaman olduğu gibi sektörce el ele verip güzel bir dayanışma örneği sergilememiz gerekmektedir ki bu konuda sizlere güvenimiz sonsuzdur.

Göstereceğiniz yakın ilgi ve desteğe şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.