Uluslararası Multidisipliner Akademik Çalışmalar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
02 Şubat - 04 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.ismassymposium.org
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Bilimsel çalışmalarda Bilim dalları arasındaki ilişkiler ve paylaşım, başarıyı artıran en önemli faktördür. 21. Yüzyıl dünyasının temel özelliği de bilim dalları arasında ortak çalışmalar oluşturarak, somut anlamda insanların ve dünyanın yararına faydalar sağlayacak gelişmeleri sağlamaktır. Bu amaca yönelik olarak ilgili bölümde detayları verilen Eğitim Bilimleri, Güzel Sanatlar, Sosyal Bilimler ve Spor Bilimleri gibi değişik alanlarda çalışan Bilim dallarını bir araya getirmeyi hedeflemiş bulunuyoruz.

Bu kadar geniş alanda ve çalışmaların tartışılacağı bir zemin üzerinde bir araya gelen Bilim adamlarının, burada ortaya çıkan sonuçlar ve kazanacakları tecrübelerle geleceğe yönelik olarak güzel çalışmalara imzalar atacaklarını hedefliyoruz. Bu vesileyle farklı bilim alanlarında çalışan siz değerli Bilim insanlarımızı bir araya getirmek için 02 – 04 Şubat 2018 tarihleri arasında turizm ve tatil cenneti Kemer’de Uluslararası Multidispliner Akademik Çalışmalar Sempozyumu’nu (ISMAS) düzenlemiş bulunuyoruz.

Uluslararası Multidispliner Akademik Çalışmalar Sempozyumu (ISMAS), Journal of History Studies (JHS) ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Ahi Evran Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi işbirliği ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü ile Serik Belediyesi'nin destekleri ile üç gün sürecektir.

Kemer’de yapacağımız bu Sempozyumla, farklı bilim alanlarının aynı ortamda buluşmasıyla ortaya faydalı sonuçların çıkacağını hedeflemekteyiz. Bu vesileyle 02 – 04 Şubat 2018 tarihinde sizleri Kemer’e bekliyoruz.

Sempozyumda SKYPE ile de sunum yapılabilecektir.

Sempozyumda sunulan bildiriler hakem sürecinden geçirildikten sonra, uluslararası yayınevinde bastırılacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin