Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu-UPUES 2021

KONGRE TARİHİ
01 Nisan - 04 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.upues.com
DAVET
Saygıdeğer Bilim İnsanları

Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle Konya Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle “Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu”nun (UPUES 2021) birincisi düzenlenecek ve gelenekselleşerek gelecek yıllarda da yapılacaktır. Sempozyumun amacı; ülkemizde ve uluslararası platformda yapılan örnek projelerin ve öğretim uygulamalarının sonuçlarının eğitim camiası ile paylaşılması, yaygınlaştırılması, öğretmenlerin ve akademisyenlerin proje bilgi ve deneyimlerinin paydaşlara aktarılmasının sağlanmasıdır. Bu kapsamda; Erasmus, eTwinning, TÜBİTAK, yerel kalkınma ajansları, Bakanlıklar ve diğer kurum ve kuruluşlarca desteklenen projeler, yerel projeler ile okullarda gerçekleştirilmiş örnek öğretim uygulamalarının sempozyumda bildiri olarak sunumu gerçekleştirilebilecektir. Farklı yıllarda bu temalardan bir ya da birkaçı o yılın sempozyum teması olarak belirlenebilecektir.

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek “I. Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu” Erasmus ve eTwinning projelerini tema olarak belirlemiştir. Bu kapsamda, okullarda uygulanıp tamamlanmış olan eTwinning ve tüm platformlarda yapılan Erasmus projeleri kongrede bilimsel bildiri olarak sunulabilecektir. Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu (UPUES 2021) Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi ve Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü iş birliği, Konya Büyükşehir Belediyesi desteğiyle 1-4 Nisan 2021 tarihleri arasında çevrim içi (online) olarak düzenlenecektir.

Sempozyuma 01.01.2018 ve sonrasında Ulusal Destek Servisince onaylanmış eTwinning projeleri ile başvurulabilecektir.

Sempozyuma tam metin gönderimi, 10.02.2021 tarihinde başlayıp 05/03/2021 tarihine kadar sürecektir. Hakem değerlendirme sürecinden geçtikten sonra kabul edilip sempozyumda sunulan bildirilerin tam metinleri “I. Uluslararası Projeden Uygulamaya Eğitim Sempozyumu” tam metin kitabında fiziki ve elektronik olarak yayımlanacaktır.

Sunum ve tam metin dili TÜRKÇE ve İNGİLİZCE'dir

Çevrim içi düzenlenecek sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla
Sempozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin