Uluslararası Spor Hekimliği Kongresi ve 18. Türk Spor Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Aralık - 05 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.icsm2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Arkadaşlarım,

Türkiye Spor Hekimliği Derneği adına, sizleri COVID-19 pandemisi nedeniyle 3-5 Aralık 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştirileceğimiz Uluslararası Spor Hekimliği Kongresi ve 18. Türk Spor Hekimliği Kongresi'ne davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Uygulayıcı, araştırmacı veya akademisyen olarak ilginizi çekebilecek konuların yanı sıra spor hekimliğinde özellikle pandemi ile ilgili en az dokunulan ancak gelişmekte olan konuları da içeren kapsamlı bir program sunmak amacıyla bu yılki toplantının ana temasını "Spora Dönüş" olarak belirledik.

Çevrim içi olmakla birlikte interaktif kongre formatının geniş bir katılımın yanında bilimsel program ışığında bilginin en geniş şekilde yayılmasını sağlayacağına inanıyoruz.

Kongremizde buluşmayı ümit ediyor, ilginiz ve katılımınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Metin Ergün
Kongre Başkanı
Türkiye Spor Hekimliği Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin