Uluslararası Yaylacılık ve Yayla Kültürü Sempozyumu 2019

KONGRE TARİHİ
26 Eylül - 28 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Giresun, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.giyas2019.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Giresun Üniversitesi, Giresun İli Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Türk Ocakları Giresun şubesinin ev sahipliğinde 26-28 Eylül 2019 tarihleri arasında “Uluslararası Yaylacılık ve Yayla Kültürü Sempozyumu” şehrimizde düzenlenecektir.

Yaylalar, insanlığın özellikle beslenme, sağlık, turizm, tarım, hayvancılık gibi konularla sürekli gündeminde kalacaktır. Yaylaların tarihî özelliklerinin korunması, gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde taşınması insanî bir vazife olarak karşımızda durmaktadır. Davetimize icabet edeceğini düşündüğümüz bilim insanlarının ve konuya ilgi duyan uzmanların bilgi şölenimize önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz.

Siz değerli katılımcıların, yaylacılık ve yayla kültürü konusunda yazılmamış ve yazılmayı bekleyen birçok yeni bilgiyi bu şölene taşımasını bekliyoruz. Yaylacılık ve yayla kültürü esas itibariyle birçok disiplinin ortaklaşa çalıştığı bir alanı da ifade etmektedir. Bu bilgi şölenine sunacağınız birbirinden değerli bildirileri ve diğer sunumları birlikte takip etmeyi umuyoruz.

Bu gerekçeler çerçevesinde siz değerli katılımcıları, Uluslararası Yaylacılık ve Yayla Kültürü Sempozyumumuza katılmaya davet ediyoruz.

Giresun’da buluşmak üzere…

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.