Yönetim Araştırmaları Mühendislik Uygulamaları Sempozyumu-YÖNAR-MU 2021

KONGRE TARİHİ
02 Nisan - 04 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
yonar2021.gedik.edu.tr
DAVET
Sayın Araştırmacılar,

YÖNETİM ARAŞTIRMALARI / MÜHENDİSLİK UYGULAMALARI SEMPOZYUMU’nu (YÖNAR/MU’2021) 2-4 Nisan 2021 tarihleri arasında dijital olarak gerçekleştireceğimizi sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız. YÖNAR/MU’2021, Yönetim Araştırmaları Derneği ve İstanbul Gedik Üniversitesi’nin işbirliği ile düzenlenmektedir.

Sempozyum temamızı, dünyada birçok olumlu ve olumsuz gelişmelere karşın hemen her alanda yaşanan dönüşümün ülkemizde de gün geçtikçe önem kazanması ve dönüşüm yolunda bilinçli gelişmelere duyulan ihtiyacı göz önünde tutarak “Akıllı Dönüşüme Yolculuk” olarak belirledik. Amacımız, yönetim ve mühendislik alanlarında faaliyet gösteren ve her biri kendi alanında değer yaratan araştırma ve uygulamaların da yaratacağı sinerji ile bir “akıllı dönüşüm” hedefine odaklanmak ve hemen tüm yaşamımızı olumlu etkileyecek beşerî ve teknolojik gelişmelerin sistematik biçimde sağlanmasına ilişkin bir dönüşüm süreci modeli oluşturmaya katkı sağlamaktır.

Ortaya çıkan bu sinerji ile; yeni koşullara hızla ayak uydurma becerisi geliştirme, her alandaki değişim süreçlerini iyi yönetme, doğru tasarlanmış veri ve bilgi altyapısı ile desteklenen yeni teknolojilerden en iyi biçimde yararlanma ve ileri mühendislik uygulamalarını toplum yaşamına daha fazla katma gibi birçok fayda üreterek ülkemizin daha hızlı gelişmesine katkı sağlayabileceğiz.

YÖNAR/MU’2021’de sizleri aramızda görmeyi ümit etmekteyiz. Sizlerin birikimi, hazırlayacağınız kapsamlı çalışmalar ve etkin bilgi paylaşımı sayesinde birlikte sempozyum amaçlarımıza ulaşacağımıza ve önemli başarılara imza atacağımıza inancımız tamdır.

Yönetim ve mühendislik bilimlerinde çalışan tüm akademisyenleri ve her sektörde işlerini yönetme ile ilgili sorunlar yaşayan, çözümler arayan değerli araştırmacıları Yönetim Araştırmaları / Mühendislik Uygulamaları Sempozyumu’na davet etmekteyiz.

Prof. Dr. Kemal Güven GÜLEN
Yönetim Araştırmaları Derneği

Prof. Dr. Semra BİRGÜN
İstanbul Gedik Üniversitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin