Yönetim Araştırmaları Mühendislik Uygulamaları Sempozyumu-YÖNAR-MU 2023

KONGRE TARİHİ
11 Mayıs - 13 Mayıs 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
yonar23.dogus.edu.tr/yonar-2023
DAVET
Değerli Katılımcılar,

YÖNETİM ARAŞTIRMALARI / MÜHENDİSLİK UYGULAMALARI SEMPOZYUMU’nu (YÖNAR/MU’2023) 11-13 Mayıs 2023 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştireceğimizi sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız. YÖNAR/MU’2023, Yönetim Araştırmaları Derneği ve Doğuş Üniversitesi’nin işbirliği ile düzenlenmektedir.

Sempozyum temamızı, dünyada hemen her alanda süregelen değişimlerin giderek hızlandığı ve yaşamın çeşitli boyutlarının içiçe geçtiği ve çoğunlukla birbirlerini etkilediği bir dönemde, “ Akıllı Topluma Geçişte Rekabet Zincirleri” olarak belirledik. Amacımız, yönetim ve mühendislik alanlarında faaliyetler gerçekleştiren değerli katılımcıları bir araya getirmek ve her biri kendi alanında katma değer yaratan araştırma ve uygulamaları disiplinler arası bir bilimsel tartışma ortamında paylaşmak; ortaya çıkan sinerji ile “Rekabet Zincirleri” üzerinden akıllı toplum oluşturma hedefine odaklanmaktır. “Rekabet Zincirleri” kavramı, günümüze dek teknoloji ve finans boyutlarının giderek artan bir etkileşim hızı ile tetiklediği bir “akıllı yaşam” ortamına uyum sağlama yaklaşımlarını kapsamaktadır. Sosyal ve toplumsal yaşama uyum sağlamak öncelikle yaşama farklı bakmayı, dengeli iş ilişkileri oluşturmayı ve hemen her seviyede farklı enstrümanlar kullanmayı gerekli kılmaktadır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.