Yüz Plastik Cerrahi Derneği 12. Ulusal Toplantısı

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 08 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Adana HiltonSA

KONGRE WEB SİTESİ
www.ypcd2018.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız, Dostlarımız,

Yüz Plastik Cerrahi Derneği tarafından organize edilen Yüz Plastik Cerrahi Derneği 12. Ulusal Toplantısı 6-8 Aralık 2018 tarihlerinde Adana HiltonSA, Adana’da gerçekleştirilecektir.

2002 yılında, Ulusal KBB-BBC Kongresi sırasında, Çalışma grubu olarak başlayan yolculuğumuz devam ediyor. 2005 yılından bu yana her yıl giderek genişleyen, gençleşen bir aile olduk. Ailemizi bu yıl, yine zengin ve oldukça kapsamlı bir bilimsel program ile birlikte 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında Adana’da bir araya getiriyoruz.

KBB Hastalıkları Anabilim Dalımız içinde, Yüz Plastik Cerrahisinin ulaştığı yüksek ilginin ve çalışmaların sonucunda edindiğimiz bilgilerin, bilimsel bir platformda tartışılması yadsınamaz bir gerçektir. Bu ortamın sağlanmasında siz değerli meslektaşlarımızın katkısı son derece önemlidir. Birçok panel, konferanslar ve daha önemlisi video sunumları ile bir şölen programı hazırlanmaktadır. Bu toplantıda, deneyim ve sunum kalitesi gözetilerek her katılımcının konuşmacı olması planlandı. Program içeriğinin dinamik ve görsel olması amaçlandı. Sizleri bu toplantıya hem katılımcı hem de konuşmacı olarak davet ediyoruz.

Yüz Plastik Cerrahisine gönül veren Kulak Burun Boğaz Cerrahları olarak buluştuğumuz bu yegane toplantıyı sizlerle birlikte tekrarlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Lütfi Barlas Aydoğan-Prof. Dr. Can Alper Çağıcı
YPCD 12. Ulusal Toplantısı Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin