Yüz Plastik Cerrahi Derneği 16. Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Aralık - 11 Aralık 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Şişli

KONGRE WEB SİTESİ
www.ypcd2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Yüz Plastik Cerrahi Derneği tarafından 9-11 Aralık 2022 tarihleri arasında İstanbul Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilecek 16. Ulusal Yüz Plastik Kongresine siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

Konularında uzman değerli hocalarımızla, pratiğimizde sıklıkla karşılaştığımız sorunlara yaklaşımlardaki güncel bilgileri konuşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin verimli ve başarılı geçeceğini diliyoruz. Yüz plastik cerrahisi ile ilgili konularda oturum ve panellerin yanında kurslar ve canlı cerrahiler de bu sene bilimsel programımızda yer alacaktır.

Kongremize, kulak-burun-boğaz hastalıkları, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, dermatoloji, göz hastalıkları, medikal estetik uzmanları ve asistanları başvurabilirler. Geniş bir yelpazede gerçekleşecek olan kongremizin multi-disipliner olmasını son derece önemsiyoruz.

Derneğimizin gerek ulusal gerek uluslararası platformdaki en önemli bilimsel etkinliğine gereken ilgi ve katılımı sağlayacağınızı dileriz. Ulusal kongremizde görüşmek üzere saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Organizasyon Komitesi Adına

Kongre Başkanı
Dr. Abdulkadir GÖKSEL

Kongre Sekreteri
Dr. Gökçe ÖZEL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin