1. Böbrek Naklinde Yenilikçi Uygulamalar Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Ekim - 08 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Gaziantep, Türkiye
KONGRE YERİ
Mavera Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.akta2022.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, Böbrek Nakli ve Hastalıkları Derneği olarak düzenlediğimiz “1. Böbrek Naklinde Yenilikçi Uygulamalar Kongresi” 7-8 Ekim 2022 tarihleri arasında Gaziantep Mavera Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

İlk kez düzenlenecek olan kongremizde böbrek nakli ve hastalıkları alanında çalışan değerli akademisyenleri ağırlayacak olmanın heyecanını ve sevincini yaşıyoruz.

Böbrek nakli ve hastalıklarında yeniliklerin ve temel konuların alanlarında deneyimli uzmanlar tarafından aktarılacağı, bilgi ve deneyimlerin paylaşılacağı kongremizin bilimsel bir şölen olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bilimsel bilginin paylaşıldığında ve uygulamayı geliştirdiğinde bir anlam ve değer kazandığına inanıyoruz. Bu bakış açısını koruyarak siz değerli meslektaşlarımızla iş birliği içerisinde deneyimlerimizi paylaşmayı ve mevcut uygulamaları geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Oldukça yorucu ve üzücü geçen zorlu pandemi döneminin ardından değerli oturum başkanı ve konuşmacılarımız ile siz değerli katılımcılarımızı yüzyüze olarak düzenleyeceğimiz kongremizde bir araya getirerek siz değerli meslektaşlarımızın tanışmasına ve kaynaşmasına vesile olmaktan mutluluk duyacağız.

Gaziantep’in güzel sonbaharında düzenlenecek olan kongremizde katılımınızdan güç ve onur duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Sacid Çoban
Böbrek Nakli ve Hastalıkları Derneği Başkanı
1. Böbrek Naklinde Yenilikçi Uygulamalar Kongre Başkanı

Prof. Dr. Özlem Usalan
Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Nefroloji AD
1. Böbrek Naklinde Yenilikçi Uygulamalar Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin