5. TATD Kurs Günleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Şubat - 27 Şubat 2022

KONGRE ŞEHRİ
Lara, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Royal Seginus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tatdkursgunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Acil Tıp Derneği tarafından ilk dördünü yüksek katılım ve memnuniyetle tamamladığımız TATD Kurs Günleri Kongresi’nin beşincisini 24-27 Şubat 2022 tarihleri arasında Royal Seginus Otel, Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Önceki kongrelerde olduğu gibi sizlerin değerlendirmesine sunulan kurslar içinden kongre öncesi başvurarak 6’sını seçebilecek ve kendi programınızı oluşturabileceksiniz. 4 gün boyunca istediğiniz kurslara katılarak bilgi düzeyinizi ve pratik becerinizi arttırma imkanı yakalayacaksınız.

Sizler için hazırlayacağımız sosyal aktiviteler ile acil servisin yoğun temposundan uzaklaşıp, bilgi yarışması ile bol bol eğleneceksiniz. Yeniliğe ve öğrenmeye açık tüm meslektaşlarımızı 5.TATD Kurs Günleri Kongremize bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Süleyman TÜREDİ
Türkiye Acil Tıp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin