1. Boğaziçi Hemşirelik Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Kasım - 16 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kocaeli, Türkiye
KONGRE YERİ
Elite Hotel Darıca

KONGRE WEB SİTESİ
www.bogazicihemsirelikkongresi.org
DAVET
Sevgili meslektaşlarımız;

Cerrahi ve Sterilizasyon Hemşireleri, Enfeksiyon Kontrol Hemşireleri Dernekleri’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu I. Boğaziçi Hemşirelik Kongresi 15-16 Kasım 2019 tarihleri arasında “Sağlıkta Güçlü Bir Ses, Herkes İçin Sağlık” teması ile gerçekleştirilecektir.

Sağlık kurumlarında hemşirelik bakımında gelişen uygulamaların görünür kılınmasında bilimsel toplantıların katkısı tartışılmazdır. Kongremizin amacı; hemşirelik mesleğine yönelik güncel yaklaşımların gözden geçirilmesini sağlamak ve bu konularda deneyimli meslektaşlarımızın görüşlerini paylaşmak için ortam sağlamaktır. Kongre bilimsel programında sizler için daha önceki bilimsel etkinliklerimizde olduğu gibi bilimsel açıdan doyurucu ve mesleki çalışmalarınıza katkı sağlayabilecek paneller ve uydu sempozyumları hazırladık. Kongremizde değerli bilim insanları ve alanda çalışan deneyimli meslektaşlarımız; hemşirelik uygulama temel konularının yanı sıra güncel ve sahada karşılaşılan sorunların çözümlerine yönelik bilgi ve birikimlerini aktaracaklardır. Siz sağlık profesyonellerinin de cerrahi, ameliyathane, enfeksiyon, sterilizasyon hemşireliği alanındaki tüm konularda sözel ve poster bildirilerinizle kongreye katkılarınızı bekliyoruz. 15-16 Kasım 2019 tarihinde siz değerli meslektaşlarımızı ağırlayacak olmanın heyecanını duyarak hepinize selam ve sevgilerimizi sunuyoruz. Kongrede buluşmak ümidi ile;

Saygılarımızla

Kongre Başkanları

Muhdedir CANER - Mahperi KAVAK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin