1. Çukurova IVF Günleri

KONGRE TARİHİ
11 Ocak - 13 Ocak 2019

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
HiltonSA Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cukurovaivf2019.com
DAVET
Sevgili meslektaşlarım,

Çukurova bölgesinde kurulan ilk üniversite ve ilk tıp fakültesi olmanın gururu ile hepinizi 1. Çukurova IVF Günleri’ne davet etmenin gururunu yaşıyorum.

Çukurova, yıllardır çok verimli ve tarihi topraklara sahip olmuş ve geniş bir kültür yelpazesini içinde barındırmıştır. Üniversitemiz, Akdeniz ve Güney Anadolu, kısmen de Doğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinde yaşayan vatandaşlarımıza 1971-72’den bugüne kadar hizmet etmiştir ve hizmet etmeye devam edecektir. Bu vesileyle, üniversitemizde ve tıp fakültemizde kurulduğu günden itibaren bugüne kadar emeği geçen yaşayan ve hakkın rahmetine kavuşan tüm hocalarımıza teşekkür etmeyi bir vefa borcu bilirim. Ayrıca, 1993`te Türkiye’nin yedinci IVF merkezi olarak kurulmasında bana her türlü desteği ve yardımı esirgemeyen Kadın Doğum Kliniğimizin kurucusu Prof.Dr. Nihat Arıdoğan hocama da teşekkür ediyorum. Bugün, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi’nin kuruluşunun 26’ncı yılını kutlamanın sevinci içerisindeyiz. İlk tüp bebeğimiz ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencimiz, Özlem’in doğum gününe getirdiğimiz bu toplantının bizim tüp bebek ekibimiz için anlamı büyüktür.

1. Çukurova IVF Günleri ile, Türkiye’nin ve özellikle bölgemizin tüm tüp bebek merkezlerini davet ederek, bu toplantının bilimsel bir şölen tadında geçmesini istedik. Bu alandaki tüm yenilikleri, konunun uzmanları ile birlikte gözden geçirerek, bölgemizde yaşayan insanlara daha fazla yardımcı olmayı amaçladık. Bu nedenle ülkemizdeki infertiliteye gönül veren tüm kadın doğum uzmanlarını, asistanlarını, ayrıca bölgemizdeki pratisyen hekimlerimizi, aile hekimlerini, IVF hemşirelerini, androlojiye gönül veren ürologlarımızı ve embriyologlarımızı davet etmekten çok memnun olacağız.

Kongre öncesi kurslarında yapılacağı bu toplantıda, infertilitenin tüm etyolojik nedenlerini ve tedavilerini içeren konular ve konuşmacılar özenle seçildi.

Bilimsel olduğu kadar çeşitli sosyal aktivitelerin de yapılacağı 1. Çukurova IVF Günleri’nde buluşmak üzere hepinizi 11 - 13 Ocak 2019 tarihinde Adana`ya bekliyoruz. Tarihi lütfen not alınız. Unutmayınız.

Kucak dolusu sevgiler,

Prof. Dr. M. Turan Çetin
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin