2. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi-GETAT 2019

KONGRE TARİHİ
24 Nisan - 27 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.getatkongre.org
KONGRE VİDEOSU
              
              DAVET              
İnsanlığın başlangıcından bu yana her dönemin imkanları, birikim ve deneyimleri doğrultusunda şekillenen bir tıp yaklaşımı, tıp uygulamaları ve bunların parçası olarak bir sağlık örgütlenmesi var olmuştur.

Bu tarihsel sürecin son yüz elli yılında ana akım tıp olarak ön plana çıkan Batı tıbbının geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamalarını zaman zaman göz ardı etmesiyle birlikte on on beş yıldır yavaş yavaş geleneksel ve tamamlayıcı tıp ile modern tıbbın bir arada kullanılmaya başlandığı entegre tıp uygulamaları öne çıkmaya başlamıştır.

Kadim medeniyetlerin beşiği Anadolu’muz, diğer alanlarda olduğu gibi tıp alanında da önemli buluşların ve uygulamaların kavşak notası olmuştur. Bu gerçekten hareketle 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde “Medeniyetlerin Beşiğinde Anadolu Tıbbı” başlıklı bir kongre ve fuar düzenlemiştik. GETAT, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi ve Fuarı’nın ikincisini ise “Kronik Hastalıklarda Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları” teması ile 24-27 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştiriyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığımızın himayelerinde, Hanımefendinin onursal başkanlığında ve Dünya Sağlık Örgütü’nün işbirliğinde düzenlemekten gurur duyduğumuz II. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi ve Fuarı’na katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Sizleri bu önemli kongreye davet eder, saygılarımı sunarım.

Dr. Fahrettin KOCA
T.C. Sağlık Bakanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin