1. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Eylül - 15 Eylül 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.hastaliktavesagliktadermatoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

SBÜ Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneğinin birlikte gerçekleştireceği “1. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi” pandemi sebebiyle 12-15 Eylül 2020 tarihleri arasında online olarak düzenlenecektir.

Yeni ve yenilikçi bir soluk olarak planladığımız kongremizin bilimsel ve sosyal programını yapılandırırken siz değerli meslektaşlarımızın, asistanından en kıdemli öğretim üyesine kadar, fikirleri ve önerileri en büyük ilham kaynağımız olacaktır. İlmek ilmek örmeye başladığımız kongremizin bilimsel ve sosyal programına atılacak her farklı ilmek kongremizin renklerini oluşturacaktır.

Kongrelerimizde ilk defa uygulamayı düşündüğümüz ‘Ucu Açık Oturum’ , oturum günü salon girişine konacak kutulara meslektaşlarımızın dermatoloji ile ilgili akıllarına takılan her türlü soruyu yazıp atabileceği anonim soruların, oturumda görevli uzmanlarca tartışılacağı bir oturum olacaktır.

Ayrıca ‘ilginç ve istekli sunumlar oturumu’ nda da, dermatoloji ile ilişkili ilginç bir sunumu olduğunu söyleyen meslektaşlarımızın, bize gönderecekleri sunumları arasından seçilecek sunumlara yer verilebilecektir.

Planladığımız tartışmalı-çekişmeli oturumlar da kongremize ayrı bir heyecan katarken, kozmetik uygulamalarla ilgili kurslar ve sunumlar ise bu konudaki pratik bilgi açıklarını kapatmak için bir vesile olacaktır.

Bugüne kadar yapılmış değerli kongrelerin yüksek bilimsel düzeyine farklı yollardan ulaşmak en büyük dileğimizdir. Çeşitli bilimsel soslarla tatlandırılarak keyifli hale getirilmiş kongremizin katılımınızla var olacağının bilincinde olarak, sizleri hak ettiğiniz şekilde ağırlamak için çok çalışıyoruz.

12-15 Eylül 2020 tarihleri arasında kongremize bekleniyorsunuz.

Siz yoksanız bir eksiğiz…

Saygı ve sevgilerimizle…

Düzenleme Kurulu adına,

Prof. Dr. Bilal Doğan
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin