1. Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Kasım - 17 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.headkongre2019.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Derneğimiz adına ilkini gerçekleştireceğimiz “I. Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi” hazırlıklarına büyük bir heyecan ile başladık. 15-17 Kasım 2019 tarihlerinde Gloria Golf Resort, Belek Antalya’da , sizlere en iyi bilimsel içeriği sunabilmek adına yönetim kurulumuz ve üyelerimizle birlikte kongre programını oluşturduk. Ülkemizde hematoloji alanında, bu yıl ve önümüzdeki yıllarda klinik çalışmalar ve yeniliklerin hassasiyetle tartışılacağı Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongresi, değerli bilimsel aktivitelere ev sahipliği yapacak. Uluslararası alanda öncü meslektaşlarımızla klinik tecrübelerimizi ve düşüncelerimizi, yurt dışındaki derneklerle geliştireceğimiz projelerimizi de yine sizlerle paylaşacağız.

Bilimsel programımızda olması gerektiği gibi, hızla değişen, gelişen ve bu nedenle hepimizin yakından takip ettiği konularda oturumlar yer alacak, Sağlık Bakanlığı’mızın branşımıza özel mevzuatlarını mümkün olduğunca birinci ağızdan dinleme fırsatı yakalayacağız.

Çok merkezli retrospektif ve prospektif klinik çalışma verileri kongremizin önemli bir parçasını oluşturacaktır.

Derneğimizin önemli bir faaliyet alanı olan ilaç klinik araştırmalarına yönelik, kongremizden bir gün önce ”İyi Klinik Uygulamalar Kursu” düzenlenecektir.

Kurs kontenjanları sınırlı olup, erken kayıt yaptırılması önemle hatırlatılır.

Tüm katılımcılara, I. Hematoloji Eğitim ve Araştırma Kongre’mizde Antalya’da buluşmak temennisiyle, derneğimiz adına sağlık çalışanlarına ve paydaşlarına en iyi dileklerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Burhan Turgut
HEAD Başkanı

Prof. Dr. Düzgün Özatlı
HEAD Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.