3. Olgularla KBB Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Haziran - 23 Haziran 2019

KONGRE ŞEHRİ
Malatya, Türkiye
KONGRE YERİ
Double Tree By Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.olgularlakbb2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Malatya Kulak Burun Boğaz Derneği ve İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından 21- 23 Haziran 2019 tarihleri arasında Malatya’da düzenlenecek olan “III. Olgularla KBB Kongresi’nde’’ sizlerle birlikte olmaktan onur duymaktayız.

Kongre düzenleme kurulu olarak üçüncüsünü yapacağımız bu bilimsel toplantımızında, çok beğenilen ilk iki kongremizde olduğu gibi yine olgular ile yapılmasını düşündük ve Kulak Burun Boğaz Hastalıklarına ait her konuda örnek olabilecek olgu sunumları olmasını uygun bulduk.

Dolayısı ile, çalışma alanlarında yetkin ve deneyimli eğiticilerin, güncel yeniliklerin yanı sıra karşılaşılan ilginç olgularını, meslektaşlarımız ile paylaşmalarını ve böylece pratikte karşılaşılacak zor olgularda, bu olgu örneklerinin bir rehber olarak hatırlanmasını amaçladık.

Programımızın tüm katılımcılarımıza faydalı olacağını umut ediyor sizleri Malatya’da görmekten mutluluk duyacağımızı ifade etmek istiyoruz.

Doç. Dr. Yüksel Toplu
Malatya KBB Derneği Başkanı

Doç. Dr. Tuba Bayındır
KBB Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin