1. Pediatrik Tıbbi Rehabilitasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Haziran - 08 Haziran 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
pedrehabkongre.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Değerli Katılımcılar,

Sizleri Pediatrik Rehabilitasyon Derneği olarak gerçekleştireceğimiz “1. Pediatrik Tıbbi Rehabilitasyon Kongresi”ne davet etmekten memnuniyet duyuyorum.

Kongremizin amacı, fiziksel tıp ve rehabilitasyon hekimleri, ilgili branş uzmanları ve ekibimizin diğer sağlık profesyonelleri ile birlikte pediatrik rehabilitasyon alanındaki farklı konularda güncel bilgileri gözden geçirmek, farklı görüş ve yaklaşımları tartışmak, uygulama deneyimlerini paylaşmaktır. Bütüncül ve kapsayıcı bir perspektifle çocukluk çağından ergenliğe ve sonra erişkin yaşama geçişte beden sağlığına ve sosyal yaşama dahil olmaya ilişkin araştırma ve uygulamaların çok disiplinli olarak aktarılması da öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

2005 yılında Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği Çalışma Grubu olarak başlayan ve 2020 yılında resmi kuruluşunu tamamlayan bir dernek olarak yapmış olduğumuz tüm seminer, webinar ve toplantılarımızda meslektaşlarımızdan görmüş olduğumuz yoğun ilgi bizlere ayrıca gurur vermiştir. Meslektaşlarımızdan aldığımız beklentiler doğrultusunda kongre hazırlığımıza başlamanın heyecanı içerisindeyiz.

Katılımcılar arasında yakın diyalogların yaşandığı, bilgi ve fikir alışverişlerinin yapıldığı, iş birliklerinin kurulduğu ve en önemlisi arkadaşlıkların pekiştirildiği bir kongre olmasını umuyorum. Bunlara ek olarak kongremizde ana oturumlar, uygulamalı kurslar, atölye çalışmaları, tartışma panelleri, uzmanına danış toplantıları ve çok sayıda farklı formatta oturum düzenlemeyi planladık.

Sizleri keyifli bir sosyal ortam, zengin bir bilimsel içeriğin yer alacağı kongremize davet ediyoruz.

Katılımınız ve desteğiniz bizim gücümüz olacaktır.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Ayşe Resa AYDIN
Pediatrik Rehabilitasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.