1. Ulusal Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Ekim - 10 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Asteria Kremlin Palace Kundu

KONGRE WEB SİTESİ
www.ekdd2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Derneğimiz, dermatolojinin özel bir alanı olan estetik ve kozmetik uygulamalarla ilgilenen dermatologları, bir araya getirmek amacıyla çok büyük bir heyecanla 09.09.2019 da kuruldu. Kuruluşumuzla birlikte üyelerimizin yoğun katılımları ile taçlandıracakları ve oldukça verimli geçmesi için çaba sarfedeceğimiz sırası İle Mezoterapi, kadavra eğitimi, dolgu Uygulamaları ve toksin Uygulamaları olmak üzere kurgulanan dört atölye çalışmasının ardından yine hem üyelerimizin hem de camiamızın yoğun ilgisi ve desteğinden ivme alarak ilk kongremizi gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği olarak düzenlediğimiz Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Kongresi’nin ilkini 07-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Asteria Kremlin Palace Kundu / Antalya ‘da gerçekleştireceğimizi siz meslektaşlarımıza duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Kongremizde ülkemizin her köşesinden ve uluslararası alandan estetik ve kozmeti̇k prosedürleri günlük rutininde, bilimsel ve etik zeminde çokça gerçekleştiren bilim insanlarını davet ederek; onları, bilgi birikim ve becerilerini paylaşmaları üzere birbirinden farklı platformlarda sizlerle bir araya getirmeyi hedefledik.

Verimliliği yüksek, estetik ve kozmeti̇k içerikli bilimsel programın yanısıra oturumlarımızda özel bir kliniğin açılması, işletilmesi, sosyal medya yönetimi gibi klinik pratiğimize katkı sağlayacak konulara da yer vereceğiz. Yine günlük pratikte yaşadığımız problemleri hukuki zeminde konuşmak üzere hukuk oturumlarında hukuk büromuz bize eşlik edecek.

Estetik ve Kozmeti̇k dermatolojiye gönül vermiş deneyimli meslektaşlarımız ile bu alana gönül verecek genç meslektaşlarımızı buluşturarak alanımızın geleceğe ortak etik ilkeler çerçevesinde daha çok uygulayıcı tarafından taşınmasını sağlamada azimliyiz.

Estetik ve kozmetik dermatoloji alanında aktif olarak çalışan, çalışmayı planlayan tüm meslektaşlarımıza mevcut bilgi ve becerilerini daha da ileriye götürecek bir toplantı olacağını düşündüğümüz kongremizde sizleri aramızda görmek bizleri çok mutlu edecek.

Sevgi ve saygılarımızla

Dr. Berna Şanlı
Dernek Başkanı

Dr. Ahmet Hakan Erbil
Kongre Başkanı

Dr. Burcu Yamangöktürk Solak
Kongre ve Dernek Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.