42. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Mayıs - 23 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.temhk2021.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Bilindiği gibi COVID-19 salgını nedeniyle bu yıl gerçekleştirmeyi planladığımız "42. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi"ni (TEMHK) 18- 22 Kasım 2020 tarihlerine erteleme kararı almıştık. Ancak COVID-19 salgının tüm dünyada etkisini sürdürmesi ve sürecin öngörülemez olması bizi kaygılandırmaktadır. Bir süre önce sizlere gönderdiğimiz anketin sonuçları aynı kaygıların sizin tarafınızdan da paylaşıldığını göstermiştir.

Konu TEMD Yönetim Kurulu'nda etraflıca görüşülmüş ve 42.TEMHK'nin katılımcıların sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde, COVID-19 salgınıyla ilgili süreçler yakından takip edilerek 19–23 Mayıs 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilmesine karar verilmiştir.

Sizlerle 19-23 Mayıs 2021 tarihlerinde Antalya, Sueno Kongre Merkezi'nde, sağlıklı olarak bir araya gelmeyi umuyoruz.

Bu süreçte, kongremizin bilimsel kurul üyeleri başta olmak üzere kongre sekreterlerimize, konuşmacı olarak davet edilen yerli ve yabancı misafirlerimize, gönderdikleri bildiriler ile kongremizi zenginleştirecek olan meşlektaşlarımıza, destekleriyle bizi yanlız bırakmayan ilaç endüstrisine, kongremizin organizasyonu ve bu sıkıntılı sürecin yönetiminde hep yanımızda olan DMR Turizm ailesine ve siz değerli üyelerimize teşekkür ederiz.

Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.