1. Ulusal HematoOnkoGenetik Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 28 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury Belek Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hog2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız

Sizleri, Tıbbi Genetik Derneği tarafından 25-28 kasım 2021 tarihleri arasında Granda Luxury Belek Hotel, Antalya’da düzenlenecek olan “1. Ulusal HematoOnkoGenetik Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Hızla değişen ve ilerleyen teknolojik gelişmeler, özellikle kanser ve genetik alanındaki yeni tedavileri ve tanı yöntemlerini kaçınılmaz hale getirmekte ve multidisipliner toplantılarda bir araya gelerek bilgi paylaşımını ve güncel yaklaşımları değerlendirmeyi zorunlu kılmaktadır.

Bu kongrenin amacı Hematoloji, Onkoloji ve Genetik alanlarındaki önemli bilim insanlarını multidispliner platformda bir araya getirerek tanışma fırsatını bulması, meslektaşlarımızın, bilgi ve deneyimlerinin yanı sıra projelerini sunabilecekleri ortak bir platformda buluşturmaktır.

Varlığınız ile zenginleşebilecek bu kongreye katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla

KONGRE BAŞKANLARI

Doç. Dr. Taha Bahsi - Prof. Dr. Fevzi Altuntaş - Prof. Dr. Ömür Berna Öksüzoğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.