Hatay İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği 1. Hatay İç Hastalıkları Günleri

KONGRE TARİHİ
09 Eylül - 12 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
Hatay, Türkiye
KONGRE YERİ
Antakya Ottoman Palace Hotel Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.hihud.org/kongre
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız, Sayın Katılımcılar,

COVID-19 pandemisi bütün dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkilemeye devam etmektedir. 21. yüzyılın ilk çeyreğinde insanlık zor bir sınavdan geçmektedir. Bu günlerde sağlık çalışanlarımız canlarını ortaya koyarak bu salgınla baş etmeye çalışmaktadır. Bütün sağlık çalışanlarına yürekten teşekkür ediyoruz.

Hatay İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (HİHUD) olarak iç hastalıkları uzmanları başta olmak üzere dahili tıp bilimlerinde birçok farklı branştan meslektaşımızın tedavi yaklaşımlarını, klinik tecrübe ve kanıta dayalı tıp işbirliği ile en yüksek düzeyde sağlamayı hedefleyen ilk toplantımızı, önümüzdeki dönemde pandemi açısından olumlu bir sürecin devam edeceğini öngörerek, 09 - 12 Eylül 2021 tarihleri arasında yüz yüze katılımla medeniyetler şehri Hatay’da Antakya Ottoman Palace Oteli’nde düzenlenmesine karar verilmiştir.

Toplantımızın, bu güç şartlar altında, bilgilerini tazelemek ve güncellemek isteyen asistan ya da uzman hekimler için kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Toplantımızın bilimsel programını güncel konularda, konularında etkin konuşmacı hocalarımız, bilgi ve deneyimlerini sizlere aktaracakları şekilde hazırladık. Akademik kariyer yapmakta olan meslektaşlarımıza da sözlü bildiri olanağı sunulacaktır.

Toplantımızın, sizlerin mesleki bilgilerinize ve hastalarımızın tedavilerine katkı sağlayacağı inancıyla, sizleri aramızda görmekten büyük bir onur ve mutluluk duyacağımızı ifade eder, saygılar sunarız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin