1. Ulusal Sağlık Hizmetleri ve Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Mayıs - 12 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Altınbaş Üniversitesi Bakırköy Yerleşkesi

KONGRE WEB SİTESİ
shbkongresi.altinbas.edu.tr
DAVET
Değerli Akademisyenler ve Araştırmacılar;

Bu yıl 11-12 Mayıs 2023 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Bakırköy Kampüsünde gerçekleştireceğimiz 1. Ulusal Sağlık Hizmetleri ve Bilimleri Kongresini duyurmaktan ve siz değerli akademisyenleri bu toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de sağlık bilimleri temel yaşam bilimleri başta olmak üzere tüm bilim dallarıyla sıkı bir ilişki içindedir. Bu nedenle kongremizde Tıp Bilimleri (Dahili, Temel, Cerrahi), Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyetetik, Ebelik, Çocuk Gelişimi, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Gerontoloji, Yaşam Bilimleri (Biyoloji, Kimya, Fizik Vd.), Sağlık Yönetimi, Sosyal Hizmetler, Halk Sağlığı ve Epidemiyoloji, Sağlık Bilişim Sistemleri, Biyomühendislik ve diğer Multidisipliner Sağlık ve Yaşam Bilimleri alanlarında çalışmalarını sürdüren değerli akademisyenlerin sözlü ve poster bildirileri hibrit (yüz yüze ve çevrimiçi) olarak ücretsiz kabul edilecektir.

Sağlık bilimleri ve yaşam alanlarında çalışan bilim insanlarını ve akademiye gönül vermiş tüm katılımcılarımızı kongremizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, en içten saygılarımızı sunarız.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Turgut İPEK

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.