1. Uluslararası 7. Ulusal Hemşireliği Güçlendirme Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
Samsun, Türkiye
KONGRE YERİ
OMÜ Atatürk Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
hemguclendirmekongresi.omu.edu.tr
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası kapsamında 17 Mayıs 2024 tarihinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünün ev sahipliğinde OMÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, VM Medical Park Samsun Hastanesi ve Liv Hospital Samsun iş birliği ile “I. Uluslararası VII. Ulusal Hemşireliği Güçlendirme Kongresi”ni gerçekleştireceğiz. Bu yıl kongremizde “Hemşirelik Bakımında Yeni Ufuklara Doğru” temasıyla bir araya gelerek, alanında uzman konuşmacılarımız eşliğinde bakımı hemşirelik eğitiminde ve uygulamasında görünür kılmada yenilikçi yaklaşımları tartışacağız. Ulusal ve uluslararası konuşmacılardan oluşan bilimsel programda Türkiye, Finlandiya, Almanya ve Kanada’dan katılacak konuşmacılar ile bakımın dönüşümünü evrensel çerçeveden tartışacağız. Meslektaşlarımızla buluşmamıza engel oluşturabilecek her türlü faktörü kaldırma çabasıyla bu yıl kongremizi yüz yüze ve ücretsiz olarak gerçekleştireceğiz. Kongremize ücretsiz olarak gönderilebilecek özet ya da tam metin bildiriler bilimsel kurul değerlendirmesi sonrasında sözel olarak sunulacak ve bildiri kitabı OMÜ yayını olarak basılacaktır.

Ağırlamaktan mutluluk duyacağımız tüm akademisyen, klinisyen hemşirelerimizi, halkımızı ve öğrencilerimizi 2024 yılı Hemşirelik Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz kongremize katılmaya içtenlikle davet ediyoruz.

Prof. Dr. İlknur AYDIN AVCİ

Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.