1. Uluslararası Katılımlı Genital Estetik Annelik Estetiği ve Estetik Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Haziran - 11 Haziran 2023

KONGRE ŞEHRİ
K.Maraş, Türkiye
KONGRE YERİ
Ramada Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
anestderkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Her yıl düzenlenmekte olan Kongre ve Sempozyumlar göstermektedir ki, Kadın Sağlığında Estetik ve Estetik yaklaşımlar çok önemli ve güncel hale geldi. Günümüzde yapılan Kongre ve Kurslarda Genital Estetik ağırlıklı sunumlar yapılmakta, ancak bizim yapacağımız Kongremizde Türkiye’de ilk defa Genital Estetik konularının yanında Annelik Estetiği ve Estetik Cerrahi adı altında Karın bölgesinde oluşan Sarkma ve Deformitelerin jinekologlar tarafından nasıl giderilmesi gerektiği hakkında yapılması gereken Liposuction ve Karın Germe işlemlerini de tartışacağız.

Annelik Estetiği’nin artık tek tip olmadığını biliyoruz. Böyle bir durumda kişiye özel yaklaşımların gerekliliği konusunda tartışmak, yapılmakta olanları ve yapılması gerekenleri değerlendirmek ve bilgilerimizi tazelemek için bu yıl ilkini gerçekleştirmek üzere, 10 Haziran 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ta düzenlemekte olduğumuz Uluslararası Katılımlı Genital Estetik, Annelik Estetiği ve Estetik Cerrahi Kongresi

“VİDEO TEMELLİ KURS” Programına, hepinizi davet etmekten onur duyarız.

Bu toplantımızda Genital Estetik, Annelik Estetiği ve Estetik Cerrahi konuları tüm yönleriyle Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Hekimlerinin de katkısıyla tüm yönleriyle irdelenecektir. Annelik Estetiği ve Genital Estetiğin Risk faktörlerinin ve tedavi yöntemlerinin tartışılacağı konuların yanı sıra, Jinekologlar için yeni bir alan olan Liposuction ve Karın Germe konusunda da oturumlar düzenlenecektir. Olgu tartışmaları eşliğinde yenilikler tartışılacaktır.

Annelik Estetiği’nin değişen yüzünü birlikte tartışmak için hepinizi, Ramada Hotel Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilecek olan bu güzel toplantıya bekliyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.