Bütünsel Yaklaşım Pelvik Ağrı Yönetimi ve Rehabilitasyonunda Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Ekim - 08 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Yeditepe Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.pelvikagri2023.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız;

Yeditepe Üniversitesi ve Pelvik Ağrı ve Endometriozis Derneği ile birlikte gerçekleştirilecek olan "Bütünsel Yaklaşım: Pelvik Ağrı Yönetimi ve Rehabilitasyonunda Multidisipliner Yaklaşımlar” Uluslararası Katılımlı Kongremize sizleri davet etmekten mutluluk duyarız. Kongremizde ‘Kronik Pelvik Ağrıya Yönelik Güncel Değerlendirme ve Tanı Yöntemleri’, ‘Medikal Multidisipliner Yaklaşımlar’, ‘Kanıta Dayalı Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yaklaşımları’, ‘Görüntüleme Teknikleri’, ‘Teknolojinin Rolü’ ‘Interdisipliner Yaklaşımlar’ gibi başlıklar tartışılarak, güncel, kanıta dayalı bilgi ve deneyimler paylaşılacak, tedavi yaklaşımları, semptomların yönetim stratejileri ışığında, çözüm önerileri sunulacaktır. Kongremiz kapsamında sağlık profesyonellerine, araştırmacılara ve ilgili disiplinlerde çalışan tüm uzmanlara değerli bilgi ve deneyimler sunularak, bilimsel ve klinik çalışmalar kapsamlı olarak tartışılacaktır.

Yeditepe Üniversite’sinin ev sahipliğinde 6-8 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan, Bütüncül bakış açısını tema alan ‘‘ Bütünsel Yaklaşım: Pelvik Ağrı Yönetimi ve Rehabilitasyonunda Multidisipliner Yaklaşımlar’ kongremize katılımınız ve katkılarınızdan onur ve mutluluk duyacağız.

Düzenleme Kurulu Adına

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Erkut ATTAR - Prof. Dr. Feryal SUBAŞI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.