1. Uluslararası Katılımlı Mikrobiyota ve Probiyotik MikroBiyom Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Kasım - 20 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Gazi Üniversitesi Mimar Kemaleddin Salonu

KONGRE WEB SİTESİ
www.mikrobiyomkongresi2021.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Tıbbın en güncel konularından biri olan mikrobiyota, mikrobiyom analizleri ve modülasyon yaklaşımlarındaki probiyotik destek kullanım alanları, multidisipliner sağlık ve hastalık koşullarındaki ilişkilerin tamamen akademik ve kanıta dayalı bilimsel olarak ortaya konacağı ilk kongremizi düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Mikrobiyota ve mikrobiyom kanıtlarına dayanarak kişisel tıp bilincinin artırılması, multidisipliner yaklaşımlarla kişiye özgü destek tedavilerinin yaygınlaştırılması, mikrobiyota manipülasyon stratejilerinin geliştirilmesi için tamamen akademik ve bilimsel yapısı ile bu konuda çalışan multidisipliner profesyonel alanların bir araya geldiği derneğimiz, ülkemizde ilişkili konuların yasal ve etik düzenlemelerine hizmet verebilmek amacını taşımaktadır.

Tıp, beslenme ve diyetetik, eczacılık, moleküler biyoloji, gıda mühendisliği alanlarında multidisipliner bilim dallarının bir arada bilimsel aktarımları ile mikrobiyom analizleri, düzenlenmesi ve ilişkili destek ürünlerin ülkemizde doğru yapılanmasına hizmet verebilecek toplantılar çok önem taşımaktadır.

Ülkemizde dernek yapısı olarak tüm paydaşları içeren bir ilk olma özelliğini taşıyan ve bu konuda bilimsel donanımları ile destek veren akademisyen, uzman ve eğitim sürecinde olan profesyonellerimizin bir arada olduğu ekibimizin uluslararası katkılarla devam edecek olan toplantılarının ilkinde titizlikle hazırlanan programımızda sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Organizasyon Kurulu Adına
Prof. Dr. Meltem YALINAY
Mikrobiyota ve Probiyotik (MikroBiyom) Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.