4. Başkent Pediatri Günleri

KONGRE TARİHİ
16 Nisan - 17 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.baskentpediatrigunleri.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı olarak Ankara’da dördüncüsünü düzenleyeceğimiz “Başkent Pediatri Günleri” toplantısını COVID-19 pandemisine bağlı yaşanan olağanüstü durum nedeniyle sizlerin ve tüm sevdiklerimizin can güvenliğini riske atmamak için bu yıl maalesef yüz yüze gerçekleştiremeyeceğiz. Biz de toplantımızı bu pandemi döneminde daha da önem kazanan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanındaki önemli konularda gelişmeleri güncellemek ve deneyimleri paylaşabilmek adına 16-17 Nisan 2021 tarihleri arasında ONLINE olarak gerçekleştirme kararı aldık. Güncel ilgi çeken konular yanında her zaman ilgi odağı olan konulara da yer vermeyi düşünüyoruz. Bu nedenle pek çok merkezden konunun uzmanı değerli hocalarımızın katılımları ile “Güncel bilgileri pratik hayata nasıl uygulamalıyız” odaklı bir toplantı yapmayı hedefliyoruz. Toplantı programımızda konferanslar, paneller, interaktif tartışmaların yanı sıra sözlü bildirimler ve poster sunumlarına da yer verilecektir. Sizleri toplantımıza davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Bugünlerde birbirimizi yüz yüze değil (gönül isterdi ki eski yıllardaki gibi bir araya gelelim) ancak ekrandan görsek de mesleki bilgilerimizi artırmak ve gözden geçirmek, deneyimleri paylaşma ve tartışma fırsatı bulmak bizleri mutlu edecektir.

Katkılarınız ve katılımlarınız toplantımızı daha verimli ve daha yararlı kılacaktır, sizleri aramızda görmek dileğiyle.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.