1. Uluslararası Multidisipliner Çalışmalar ve Araştırmalar Kongresi-UMCAK

KONGRE TARİHİ
06 Eylül - 08 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Şanlıurfa, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.umcak.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

6-7-8 Eylül 2019 Tarihlerinde Türkiye’nin gözbebeği olan Şanlıurfa ilinde ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMA ARAŞTIRMA KONGRESİ bilimsel etkinliği düzenlenecektir.

Bilimin temeli bilim insanlarının bakış açısı ve geliştirile bilirliğidir. Bir bilim insanının bakış açısı ne kadar geniş ise o kadar üretken olabilmektedir. Tarihte büyük buluşların bulunmasında farklı disiplinlerin bir arada kullanılmasının önemli örnekleri vardır. Disiplinler arası akademik çalışmaların birbirine olan olumlu etkilerinden yola çıkarak sizleri UMCAK ‘ a davet ediyoruz.

UMCAK ile hedefimiz, farklı disiplinlerdeki bilim insanlarını ortak bir noktada toplayarak farklı bakış açısı ortaya çıkarmak, bilim dalları arasında bilgi etkileşimini sağlamak ve multidisipliner çalışmalara siz kıymetli bilim insanlarını ulaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda; Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Eğitim Bilimlerinin tüm alanlarında çalışan akademisyen ve araştırmacıları, özgün akademik çalışmalarla kongremize katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Kongremize en az 5 farklı ülkeden davetli konuşmacı katılacak olup, ilgili yönetmeliklerin kriterlerini sağlamaktadır. Katılımcı akademisyenler, sözlü veya poster sunumu kendileri tercih ederek katılım sağlayacaklardır.

Kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri, yazarın isteğine bağlı olarak bildiri tam metin kitabında veya uluslararası yayınevinde kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu
Doç. Dr. Rıdvan POLAT

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.