1. Veteriner İç Hastalıkları Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
14 Kasım - 17 Kasım 2024

KONGRE ŞEHRİ
Marmaris, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Yazıcı Otel Club Turban

KONGRE WEB SİTESİ
www.vih2024.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Veteriner İç Hastalıkları Derneği olarak, yüz yüze ortamda 14-17 Kasım 2024 tarihleri arasında Marmaris Grand Yazıcı Club Turban Otel’ de gerçekleştireceğimiz 1. Uluslararası Veteriner İç Hastalıkları Sempozyumu’ na siz değerli bilim insanlarının yanında tüm meslektaşlarımızı davet etmekten onur duyarız.

Sempozyumumuz, mesleğimizin günümüz gereksinimleri ışığında yürütülmesi için Veteriner İç Hastalıkları kapsamında Nutrisyonel bozukluklar ve kardiyoloji alanındaki son yıllardaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerle sağlanan bilgi ve deneyimlerin bilimsel bir ortamda paylaşılması, eğitim ve kliniğe dönük workshop uygulamalarının sahaya aktarılması ile birlikte katılımcı akademisyenlerin, klinisyenlerin ve sektör temsilcilerinin birbirleri ile kaynaşmalarını da amaçlamaktadır. Bu bağlamda, samimi bir ortamda, geniş bilimsel ve sosyal içeriğe sahip olacak olan kongremizin, sizlerin katılımı ile daha da zenginleşmesini hedefliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.