6. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Aralık - 07 Aralık 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
tuveccakongreleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

6. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım Tuvecca Kongresi için 4-7 Aralık 2024 tarihinde Titanic Delux Otel, Antalya’da bir araya geleceğiz. 7-10 Aralık 2023’de düzenlemiş olduğumuz 5. Veteriner Tıp Acil Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi’ne göstermiş olduğunuz ilgi sonrasında hep daha iyiyi arzulayarak 2024 kongremize hazırlanmanın heyecanı içerisindeyiz.

2023 yılında büyük bir coşku ve başarı ile tamamladığımız kongremizde ilk adımlarını attığımız Uluslararası katılımlı kongre projemizi bu sene daha da olgunlaştırarak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz.

“Ayırıcı Tanı” konusunu tartışacağımız kongremizde bilgi paylaşımı yapmak ve tüm dünyadaki güncel yaklaşımları paylaşmayı hedeflemekteyiz, yine birbirinden değerli yerli ve yabancı konuşmacı konuk olurken aynı zamanda sürpriz etkinlikler ile hep birlikte eğleneceğiz. Kongremiz mesleki gelişimin yanı sıra değerli sponsor firmalarımızın da katılımı ile daha keyifli hale gelecektir.

Her yıl artan bir başarı ile devam ettiğimiz bu yolda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

TUVECCA Düzenleme Kurulu Adına,

Kongre Başkanı
Vet. Hekim Aytekin KAMBER

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.