10. Ege Hematoloji Onkoloji Kongresi-EHOK 2022

KONGRE TARİHİ
17 Mart - 19 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ehok2022.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 17-19 Mart 2022 tarihleri arasında Radisson Blu Hotel / Çeşme - İzmir'de gerçekleştireceğimiz 10. Ege Hematoloji Onkoloji Kongresi’ne davet etmekten dolayı onur duyarız.

Kongremizde gerçekleştirilecek panel, konferans, olgu ve karşıt görüş tartışmalarının yer alacağı workshoplar, sözel ve poster bildiriler ile gelişim, değişim ve yenilikleri tartışma olanağı bulacağımıza inanıyoruz.

​Alanında deneyimli ve uzman meslektaşlarımız, güncel gelişmelerin yanı sıra bilgi ve deneyimlerini yine ve yeniden bizlerle paylaşabileceklerdir. Ortak oturumlar ile interaktif paylaşımların da olacağı bu kongre aynı zamanda meslektaşlarımızla bir araya gelme imkanı verecek ve keyifli bir ortam sağlayacaktır.

​“17-19 Mart 2022 tarihini şimdiden takvimlerinize işaretlemeyi unutmayınız”

Bizimle birlikte bu düşünceleri ve heyecanı paylaşan tüm meslektaşlarımızı ile “Ege Hematoloji Onkoloji Derneği” olarak EHOK’ta buluşmak ümidiyle en iyi dileklerimizi ve saygılarımızı sunarız.

​Düzenleme Kurulu

Dr. Güray Saydam - Dr. Bülent Karabulut - Dr. Fahri Şahin - Dr. Canfeza Sezgin

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.