10. Psoriasis Okulu

KONGRE TARİHİ
04 Şubat - 05 Şubat 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
The Marmara Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.psoriasisokulu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Psoriasis Dünya nüfusunun % 1-2’sini etkileyen kronik bir hastalıktır. Son yıllarda geliştirilen biyolojik tedavi ajanları ile hastalık kolayca tedavi edilmekte ve uzun süreli remisyon sağlanmaktadır. Bu ilaçların kullanımı ve takibi hekimler açısından deneyim gerektirmektedir.

Bu yıl 10. sunu düzenleyeceğimiz Psoriasis Okulu’nda şimdiye kadar olduğu gibi bu konuda deneyimi olan hocaların yer alacağı deneyim ve literatür bilgilerinin ışığında olgularla tedavi seçimi çalışmaları yapılacaktır.

10.Psoriasis Okulu tarihimiz 4-5 Şubat 2023 olarak belirlenmiştir. Hekimlerimizin katılımı sınırlı olacağından kayıt ve sponsorluk taleplerinizi aşağıdaki iletişim bilgilerine ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilerinize Sunarız.

Prof. Dr. Server Serdaroğlu
Okul Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.