10. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 30 Nisan 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tibbionkoloji2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Tıbbi Onkoloji Derneği tarafından düzenlenecek olan 10. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’nin 26-30 Nisan 2023 tarihleri arasında Antalya Susesi Otel’de gerçekleşeceğini sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Günlük Onkoloji pratiğimizin doğal bir parçası stres ve yorgunluğumuzu hafifletecek, bilimsel içeriği zengin ve sosyal ilişkilerimizi güçlendirecek bir kongre hazırlığının tatlı telaşı içindeyiz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız. Her geçen gün güçlenerek büyüyen Türk Tıbbi Onkoloji camiasını, mümkün olan en yüksek katılımla bir araya getirmek en önde gelen hedefimizdir.

Konferans, panel ve kurslar ile deneyimlerimizi paylaşacağımız, onkoloji alanındaki güncel konuların ele alınacağı ve tartışılacağı bir kongre olsun istiyoruz. Düzenleme çalışmalarımız sırasında kongre programımıza önerileriniz, desteğiniz ve katkılarınız bizlere güç verecektir. Kongremiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye derneğimizin resmi web sitesi olan www.kanser.org ve kongre web sitesi www.tibbionkoloji2023.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Sizleri kongremize bekliyoruz. Sıkıntılı günlerin geçeceği, huzurlu ve sağlıklı günlerde buluşmak üzere.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Murat Dinçer
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.