16. Anadolu Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
07 Haziran - 11 Haziran 2023

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
anadoluromatoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatoloji Derneği ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı ile birlikte bu yıl on altısını düzenleyeceğimiz Anadolu Romatoloji Günleri toplantısını 7-11 Haziran 2023 tarihleri arasında Elexus Otel ve Kongre Merkezi, Kıbrıs’ta gerçekleştireceğiz.

Kapsadığı konular açısından her yıl ülkemizde Romatoloji alanında en çok tercih edilen toplantılardan biri olma özelliğindeki toplantımızda bu yıl da Türkiye’nin her yöresinden çok sayıda Romatoloji uzmanı, hemşire ile sektör temsilcisinin katılımı beklenmektedir. Toplantımız her zaman olduğu gibi siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla başarıya ulaşacak ve hem bilimsel hem sosyal bir şölen olma imkanını sunacaktır.

Bilimsel programıyla öne çıkacağına inandığımız 16. Anadolu Romatoloji Günleri’nde sizlerin katılımlarınızı görmekten mutluluk duyacağız.

Hazirand'da Kıbrıs'ta görüşmek üzere...

Prof. Dr. Sedat KİRAZ
Sempozyum Eş Başkanı

Prof. Dr. Ali İhsan ERTENLİ
Sempozyum Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.