10. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
10 Mart - 13 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Karinna Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.dermatokozmetoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

10. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri’ nin 10 - 13 Mart 2019 tarihleri arasında önceki yıllarda olduğu gibi Uludağ’da gerçekleştirilecektir. Dokuz kez gerçekleştirilen bu sempozyuma sizleri tekrar davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Bu yıl yine dermatokozmetoloji alanındaki gelişmeleri birlikte değerlendirmek için ülkemizin seçkin üniversitelerinin tıp fakültelerinden çok değerli bilim insanlarını bilgilerini bizimle paylaşmaları için davet edeceğiz. Sempozyumda doyurucu bir bilimsel program sunabilmek amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Türkiye’ de dermatokozmetoloji alanında ilk kez uygulamalı kursların düzenlendiği, geleneksel hale gelen ve her organizasyonda önemli sayıda katılımcı ve sponsor firma ile gerçekleştirdiğimiz sempozyumumuzun, ülkemizin geniş katılım sağlanan önemli sempozyumları arasında yer alması bizi daha çok heyecanlandırmakta ve sorumluluğumuzu arttırmaktadır.

Düzenleme kurulu olarak, geçen sempozyumlarda olduğu gibi değerli katılımlarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Şükran Tunalı
Eş Başkan

Prof. Dr. Hayriye Sarıcaoğlu
Eş Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.