10. Ulusal Aşı Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
15 Eylül - 17 Eylül 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Otel

KONGRE WEB SİTESİ
asisempozyumu.org
DAVET
Artık gelenekselleşmiş olan Ulusal Aşı Sempozyumu'nun onuncusunu 15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında Ankara’da Wyndham Otel’de düzenliyoruz.

Olabildiğince en geniş katılama ulaşabilmek, meslektaşlarımızın fiziken katılamasa bile online olarak takip edebilmeleri için bu yıl Sempozyumumuz hibrit olarak planlanmıştır. Fiziki katılımın yanı sıra online katılımla da sempozyumumuzu takip etmek mümkün olacaktır.

Aşılamada son yıllarda ortaya çıkan gelişmeler ve aşı kararsızlığı gibi sorunlar nedeniyle Ulusal Aşı Sempozyumunun önemi giderek artmaktadır.

Dünyada ilk ulusal aşı sempozyumu olan toplantımız giderek artan ilgiyle büyümeye devam etmektedir. Çünkü aşılama ile ülkemizde her yıl binlerce insanımızı ölümden kurtarıyoruz ve kurtaracak yeni yaşamların da olduğunun farkındayız. Bu konuda artan çalışmalar ve yeni bilgiler nedeniyle ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda aşı dostunun katılacağı sempozyumda aşı uygulamaları, uygulama değişiklikleri, yeni aşılar ve yetişkin aşılaması detaylı olarak tartışılacaktır.

Önceki sempozyumlardan edindiğimiz tecrübeyle; akademik planlama, uygulama ve tedarik alanlarında aşılama hizmeti veren sağlık çalışanlarının aynı ortamda, birlikte tartışma olanağı bulacağı toplantıdan önemli çıkarımlar elde edileceğini bilmekteyiz.

15-17 Eylül 2023 tarihleri arasında çevrimiçi olarak buluşmak dileğiyle hepinize sağlık ve başarılar diliyoruz.

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği
Yönetim Kurulu adına,
Prof. Dr. Mehmet Ceyhan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.