10. Ulusal Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Aralık - 27 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
odyolojikonusma2020.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

İşitme, konuşma ve denge alanındaki çalışmaların, araştırmaların ve teknolojik gelişmelerin tartışılacağı 10. Ulusal Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Kongresi ’ni çevrimiçi olarak 25-27 Aralık 2020 tarihleri arasında gerçekleştireceğiz. Odyologların, Kulak Burun Boğaz Uzmanı ve Odyometristlerin bu kongreye katılarak işitme, konuşma ve denge bozuklukları, işitme kaybına bağlı konuşma bozuklukları alanındaki gelişmeleri izleyeceğini ümit ediyoruz.

Onuncusunu düzenleyeceğimiz bu Ulusal Kongre’de koklear ve orta kulak implantları, kemiğe implante cihazlar, işitme cihazları konusunda son gelişmeler ile denge bozukluklarının değerlendirilmesi, işitme kayıpları ve konuşma bozuklukları ile bu sorunların çözümleri, yenidoğandan geriatrik hastalara kadar işitme kayıplarının erken tanısı ve rehabilitasyonun önemi, değerli konuşmacılarımız tarafından sunulacak ve tartışılacaktır. Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanları, başta Kulak Burun Boğaz olmak üzere, Yenidoğan ve Çocuk Sağlığı, Geriatri, Onkoloji, Enfeksiyon, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Meslek Hastalıkları, Çalışan Sağlığı gibi pek çok bilim dalı ile multidisipliner çalışma yürütmektedir. Kongre’mizde Odyoloji ile kesişen tüm bu alanlardaki uzmanlara hitap edebilecek sunumlar ve kurslar düzenlenecektir. Ayrıca bildiri, tez ve bitirme proje yarışmaları düzenlenerek dereceye giren çalışmalar ödüllendirilecektir.

10. Ulusal Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Çevrimiçi Kongresi’nde sizlerle buluşmayı diliyoruz.

Kongre Organizasyon Komitesi adına,

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Günay Kırkım

OKSUD Dernek Başkanı
Prof. Dr. Gonca Sennaroğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin