10. Uluslararası İlaç Kimyası Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Mart - 13 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.ilackongresi.org
DAVET
Değerli Araştırmacılar, Bilim İnsanları, Kamu ve Özel Sektörün Uzman ve Temsilcileri ve tüm sevgili katılımcılar,

“İlaç Kimyası: İlaç Etken Maddesi Tasarımı, Sentezi, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi” 2013 yılından bu yana Kimyagerler Derneği tarafından aralıksız olarak düzenlenmektedir. Her geçen yıl önemli gelişim gösteren ve ciddi katılımcı sayısına ulaşan kongremiz, ülkemizde iyi bilinen, tanınmış ve takip edilen kongreler arasında yerini almıştır. Siz değerli katılımcıların görüş, eleştiri ve önerileri doğrultusunda sürekli gelişen kongremiz uluslar arası bir boyuta ulaşmıştır. Bundan sonraki süreçte uluslar arası düzeyde marka kongrelerden biri haline geleceğinden bir şüphemiz yoktur.

Yeni kongremiz “10th Drug Chemistry Conference” adıyla 10-13 Mart 2022 tarihleri arasında yine güzel Antalya’mızda, mevcut pandemi ortamı göz önüne alınarak, sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde oturma düzeninde ve gerekli sertifikalarını alarak hizmet veren anlaşmalı otelimizde gerçekleştirilecektir. Bu kongre; ülkemiz bilim insanları, ilaç endüstrisi araştırmacı ve personelleri ile bu alandaki tüm paydaşların hem ülkemizdeki hem de diğer ülkelerdeki meslektaşları ile bir araya gelme ve yeni işbirlikleri kurma imkânı sunacaktır.

Bilimsel programda; alana özgü davetli konuşmalar, sözlü sunumlar, poster sunumları ve “workshop”lar yer almaktadır. Özellikle kısa sözlü sunumlar, poster olarak da sergilenerek daha fazla katılımcı ile karşılıklı bilgi paylaşımı ortamı oluşturulacaktır. Kongre katılımcılarına bilgi alışverişi ve tartışma ortamı sağlanması amacıyla kongrede iki günde toplam dört saat boyunca tüm poster sunumlarının yapılması ve hakem heyeti tarafından yapılacak değerlendirme ile de başarılı bulunan posterlerin ödüllendirilmesi planlanmıştır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.