10. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Kasım - 05 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Nirvana Cosmopolitan Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.utcd2023.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

X. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongremiz 1-5 Kasım 2023 tarihleri arasında, geçen yıl hepimizin ve hepinizin çok memnun kaldığı Nirvana Cosmopolitan Otel’ de gerçekleştirilecektir. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu olarak, tüm fedakarlıkları sizler için yapıp, başarılı bir kongre daha gerçekleştirmek arzusundayız.

Uluslararası katılımlı bu kongremize, Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Yönetim Kurulu olarak sizleri davet etmekten çok büyük mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz. Kongremizde kendi alanında çok başarılı olan ulusal ve uluslararası konuşmacılar katkıda bulunacaklardır. Bu yılki kongremizde genel olarak, klasik konular yerine daha çok tartışma oturumları gerçekleştirilecektir. Bu tartışmalar sonunda günlük pratiğimize yönelik eğitimleri ve yeni tedavi prensiplerini alarak kongremizden ayrılmış olacaksınız. Ayrıca çok beğeni kazanan GESEA programımızın Level-1 sınavı da yine bu kongrede yapılacaktır.

Geçen yıl çok ilgi gören Laparoskopi, Histeroskopi kursu, Ovaryan doku dondurma kursu, hemşirelik programı ve Azerbaycanlı meslektaşlarımızın dahil olacağı oturumlar da yine bu yıl programımıza alınmıştır.

Bilimsel programın yanında sizlere günün yorgunluğunu unutturacak çok dinlendirici bir sosyal program sunmak için de hazırlıklara tekrar başlanmıştır.

Tarihiyle, doğasıyla, kültürüyle Türkiye’nin cennet köşesi Antalya’da sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.