10. Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Aralık - 17 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Divan Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tiroidkongresi2023.org
DAVET
Çok Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl onuncusu yapılacak olan Türkiye Tiroid Hastalıkları Kongresi (TTHK), 14-17 Aralık 2023 tarihlerinde Ankara Divan Otelde yüz yüze ve çevrimiçi olarak (hibrit) gerçekleştirilecektir. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği (TEMD) Yönetim Kurulu, Tiroid Bilimsel Çalışma Grubu (TBÇG) ve 10. TTHK Blimsel Kurulu olarak sizleri kongremize davet ediyoruz.

Bu yıl kongremizde klinik ve temel tiroidoloji alanında en çok merak edilen güncel konularla ilgili etkileyici bir program hazırladık. Kongremizde alanlarında kendilerini kanıtlamış yabancı ve yerli konuşmacılar yer alacaktır. Kongremiz öncesinde temel ultrasonografi kursu yapılacaktır. Kongremiz sırasında ise girişimsel tiroid deneyimleri, tiroid kanseri aktif izlem deneyimleri, tiroid onkolojisi alanındaki tanısal, prognostik ve tedavi açısından son gelişmeler, tiroid kanser genetiğindeki ilerlemeler, tiroid fonksiyon bozuklukları ve tiroid oftalmopati alanlarındaki gelişmeler her yönüyle ele alınacaktır.

Ayrıca, bu kongremizde meslektaşlarımıza araştırmalarını sunabilme imkanı sağlayan sözlü ve poster oturumları da yer alacaktır. En iyi ilk üç bildiriye sözlü ve poster bildiri ödülleri verilecektir.

Hepinizi Aralık ayındaki bu olağanüstü toplantıda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Bilimsel gücü yüksek, dinamik ve güncel bilgileri içeren, hep birlikte bilgilerimizi tazeleyebileceğimiz kongremizde buluşmak üzere…

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Mustafa Cesur
TEMD Başkanı & 10.TTHK Başkanı

Prof. Dr. Erman Çakal
Kongre Sekreteri

Prof. Dr. Mustafa Şahin
TBÇG Başkanı & Bilimsel Kurul Başkanı

Prof. Dr. Hülya Gözü
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.