10. Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 27 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
veterinergidakongresi.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Dicle Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin/Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Bölümü olarak Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi’nin onuncusunu düzenlemekten onur duyuyoruz. Sizleri ilk buğdayın üretildiği ve ilk hayvanın evcilleştirildiği bereketli Mezopotamya topraklarında, 33 farklı medeniyete beşiklik yapmış olan kadim kent Diyarbakır’da misafir etmek bizleri heyecanlandırıyor.

Her geçen gün gıdanın daha kıymetli hale geldiği Dünyamızda Kongremiz geleneksel gıdalardan, gıda muhafazasına, sağlıklı beslenmeden gıda güvenliğine, gıda arzının ve hijyeninin sürdürebilirliğine kadar çok geniş yelpazede bilimsel tartışmaların ve araştırmaların ortaya konacağı bir platform olacaktır. Bu kongre, veteriner hekimler, gıda endüstrisi profesyonelleri, akademisyenler ve uzmanlar arasında bilgi paylaşımı ve işbirliği fırsatları sunacak önemli bir etkinliktir. Veteriner gıda hijyeni, gıda üretimi, işleme ve dağıtımında hayati bir rol oynamaktadır ve bu Kongre, sektördeki en son gelişmeleri ve en iyi uygulamaları paylaşma amacını taşımaktadır.

Sizleri 25-27 Nisan 2024 tarihlerinde bilgi ve medeniyetin buluştuğu Diyarbakır Dicle Üniversitesine bekliyoruz.

Prof. Dr. Aydın VURAL
Kongre Başkanı
Veteriner Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.