8. Ulusal ve 4. Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 10 Kasım 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Royal Seginus Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.surusagligi2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği (ÇHHD) olarak iki yılda bir düzenlediğimiz Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongrelerinde amacımız uluslararası düzeyde bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, güncel bilgileri meslektaşlarımıza ulaştırmaktır. Bu amaçla organize ettiğimiz kongrelerimizin başarısı 6-10 Eylül 2026 tarihinde İstanbul’da düzenleyeceğimiz 33.Dünya Buiatri Kongresi ile kanıtlanmıştır. Dünya Buiatri Kongresi öncesi gerçekleştireceğimiz 8.Ulusal & 4.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi 7-10 Kasım 2024 tarihlerinde Antalya’da Royal Seginus Otel'de yapılacaktır.

Bugüne kadar ÇHHD olarak düzenlediğimiz bütün Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongrelerinde sığır sağlığını ilgilendiren konularda sektörün en büyük ve en geniş katılımlı kongrelerini siz katılımcılar ve destek olan sponsorlarla birlikte başarmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu kongremize de sizleri davet eder, bir arada olabilmenin ayrıcalığını ve mutluluğunu yaşamayı dileriz.

Saygı ve sevgilerimle;

Prof. Dr. Hasan BATMAZ
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.