11. Sivas Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
10 Mayıs - 12 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Korumar Ephesus Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.sivasromatolojigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği, Sivas Şubesi olarak, 10-12 Mayıs 2024 tarihlerinde Korumar Ephesus Otel-İzmir Selçuk’ta gerçekleştireceğimiz 11. Sivas Romatoloji Günleri Sempozyumu’nda sizlerle bir arada olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyacağız.

Geleneksel olarak şimdiye kadar Anadolu’muzun çeşitli şehirlerinde gerçekleştirdiğimiz sempozyumumuzu, 2024 yılında İzmir’de gerçekleştirmenin ve sizlerle bir arada olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da romatolojik hastalıkların tanı ve tedavisinde son güncellemelerin ve yeniliklerin yer alacağı dolu dolu bir bilimsel program hazırlamayı hedefliyoruz.

Değerli katılımlarınız ile her geçen yıl daha da gelişip zenginleşen sempozyumumuzda, sizlerle tekrar bir arada olmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Sami Hizmetli
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.